Home

ca rezultat Psihologic Ca de obicei vorbit pe scena Îmbogăţire șeptel Curajos

VIDEO Primarul Decebal Făgădău, pe scena Festivalului Iernii, în dialog cu  copii: „Și eu îmi rod unghiile” - CT100.ro
VIDEO Primarul Decebal Făgădău, pe scena Festivalului Iernii, în dialog cu copii: „Și eu îmi rod unghiile” - CT100.ro

O tanara din Bistrita a cantat, dar a vorbit si despre bullying la Vocea  Romaniei
O tanara din Bistrita a cantat, dar a vorbit si despre bullying la Vocea Romaniei

EXCLUSIV. Constantin Enceanu a izbucnit în lacrimi pe scenă, când a vorbit  despre Petrică Mîțu Stoian: ”Din nefericire, vorbim la trecut de bunul  nostru prieten...” - WOWBiz
EXCLUSIV. Constantin Enceanu a izbucnit în lacrimi pe scenă, când a vorbit despre Petrică Mîțu Stoian: ”Din nefericire, vorbim la trecut de bunul nostru prieten...” - WOWBiz

Ce face Tudor Gheorghe în timpul liber. Marele artist a vorbit despre  obiceiurile pe care le are atunci când nu e pe scenă: ”Nepotul meu adoră  ...” | Spynews.ro
Ce face Tudor Gheorghe în timpul liber. Marele artist a vorbit despre obiceiurile pe care le are atunci când nu e pe scenă: ”Nepotul meu adoră ...” | Spynews.ro

Actriţa care o joacă pe Brienne a vorbit despre scena de sex din Game of  Thrones şi le-a răspuns fanilor dezamăgiţi: „Am râs mult când am filmat, a  fost ridicol“ | adevarul.ro
Actriţa care o joacă pe Brienne a vorbit despre scena de sex din Game of Thrones şi le-a răspuns fanilor dezamăgiţi: „Am râs mult când am filmat, a fost ridicol“ | adevarul.ro

Hazal Kaya a vorbit despre scena din ”Feriha” care a speriat-o teribil
Hazal Kaya a vorbit despre scena din ”Feriha” care a speriat-o teribil

Foto 6 - Emil Rengle a vorbit despre controversata scenă a băii alături de  Remus Boroiu la “Ferma”
Foto 6 - Emil Rengle a vorbit despre controversata scenă a băii alături de Remus Boroiu la “Ferma”

Cum a început marcarea Zilei Independenței la Chișinău
Cum a început marcarea Zilei Independenței la Chișinău

De ce îți este frică de vorbitul în public și cum rezolvi această problemă
De ce îți este frică de vorbitul în public și cum rezolvi această problemă

VIDEO Mila Kunis, născută la Cernăuți, a vorbit despre războiul din Ucraina  de pe scena Oscar 2022 - NewsMaker
VIDEO Mila Kunis, născută la Cernăuți, a vorbit despre războiul din Ucraina de pe scena Oscar 2022 - NewsMaker

Vanessa Bryant a vorbit despre pierderea soțului său. Ce a declarat la un  an de la accidentul de elicopter al lui Kobe Bryant | GALERIE FOTO -  Imagine 6 - CaTine.ro
Vanessa Bryant a vorbit despre pierderea soțului său. Ce a declarat la un an de la accidentul de elicopter al lui Kobe Bryant | GALERIE FOTO - Imagine 6 - CaTine.ro

NFT-ul Bored Ape a vorbit pe scena East European Comic Con București
NFT-ul Bored Ape a vorbit pe scena East European Comic Con București

Demi Lovato, moment emoţionant: Vedeta a vorbit pe scenă despre boala ei  psihică - Divertisment > Vedete - Pagina 2 - Eva.ro
Demi Lovato, moment emoţionant: Vedeta a vorbit pe scenă despre boala ei psihică - Divertisment > Vedete - Pagina 2 - Eva.ro

EXCLUSIV. Constantin Enceanu a izbucnit în lacrimi pe scenă, când a vorbit  despre Petrică Mîțu Stoian: ”Din nefericire, vorbim la trecut de bunul  nostru prieten...” - WOWBiz
EXCLUSIV. Constantin Enceanu a izbucnit în lacrimi pe scenă, când a vorbit despre Petrică Mîțu Stoian: ”Din nefericire, vorbim la trecut de bunul nostru prieten...” - WOWBiz

Mi-e greu sa vorbesc despre lucrurile suave si gingase”. Luana Cayres,  moment unic de acrobatie pe scena de la Romanii au talent - VIDEO
Mi-e greu sa vorbesc despre lucrurile suave si gingase”. Luana Cayres, moment unic de acrobatie pe scena de la Romanii au talent - VIDEO

Mirela Vaida a pierdut două sarcini până la 32 de ani. Artista a vorbit  despre cel mai greu moment: "Fix pe scenă..." | Acces Direct AntenaStars.ro
Mirela Vaida a pierdut două sarcini până la 32 de ani. Artista a vorbit despre cel mai greu moment: "Fix pe scenă..." | Acces Direct AntenaStars.ro

Moment de sinceritate și curaj al actriței Viorica Vodă, pe scena Premiilor  Gopo: "Am făcut psihoterapie ani de zile pentru hărțuirea sexuală din  sistem" - HotNews.ro
Moment de sinceritate și curaj al actriței Viorica Vodă, pe scena Premiilor Gopo: "Am făcut psihoterapie ani de zile pentru hărțuirea sexuală din sistem" - HotNews.ro

PRO TV - Globurile de Aur 2020: Brad Pitt a vorbit pe scenă despre viața sa  amoroasă
PRO TV - Globurile de Aur 2020: Brad Pitt a vorbit pe scenă despre viața sa amoroasă

Ilinca și Alex au vorbit despre sărutul de pe scena de la Eurovision. Iată  ce a spus iubitul Ilincăi despre momentul viral! | Flash news, Stiri,  Vedete si Evenimente | Viva.ro
Ilinca și Alex au vorbit despre sărutul de pe scena de la Eurovision. Iată ce a spus iubitul Ilincăi despre momentul viral! | Flash news, Stiri, Vedete si Evenimente | Viva.ro

Simona Halep a vorbit despre retragere. Încă un capitol încheiat după  divorțul de Toni Iuruc. Sportiva
Simona Halep a vorbit despre retragere. Încă un capitol încheiat după divorțul de Toni Iuruc. Sportiva

P.O din Block B și Mina din Gugudan vorbesc despre scena lor de sărut din  “Hotel Del Luna” | K-POP ROMÂNIA
P.O din Block B și Mina din Gugudan vorbesc despre scena lor de sărut din “Hotel Del Luna” | K-POP ROMÂNIA

Cine este Ștefania de la iUmor. A vorbit fără inhibiții în fața juraților:  ”Nu port niciodată sutien!” - Playtech Știri
Cine este Ștefania de la iUmor. A vorbit fără inhibiții în fața juraților: ”Nu port niciodată sutien!” - Playtech Știri

Actorul care l-a jucat pe Iisus din Nazaret a vorbit despre scena care-l  bântuie şi acum
Actorul care l-a jucat pe Iisus din Nazaret a vorbit despre scena care-l bântuie şi acum

Selftrust Academy | Facebook
Selftrust Academy | Facebook